YetkinDomain.Com

Sitemizi En İyi Şekilde Görüntülemek İçin Mozilla Firefox u İndirmenizi Tavsiye Ediyoruz.Diğer Tarayıcılarda Görsellik Açısından Sorun Yaşayabilirsiniz.

Platin Üyelik

Reklam Verin


  İnternetten Para Kazanma Mantığı

  Paylaş
  avatar
  Shinobi  Erkek Terazi Ejderha
  Mesaj Sayısı : 404
  Doğum tarihi : 05/10/88
  Yaş : 30
  Nerden : Konya
  İş : Öğrenci
  Başarı Puanı : 74595
  Kayıt tarihi : 19/09/08

  Kullanıcı Durumu
  Yetkin Para Yetkin Para: Sınırsız
  Özel Üyelik Özel Üyelik: Platinum
  Cashout Cashout: Sınırsız Cashout

  default İnternetten Para Kazanma Mantığı

  Mesaj tarafından Shinobi Bir Salı Haz. 09, 2009 1:25 pm

  İnternetten Para Kazanmak

  Günde saatlerce internet başında olmamıza rağmen internetten para kazanan kişi sayısı çok az Avrupada çok yaygın olan internetten para kazanma Türkiye'de de yavaş yavaş yaygınlaşıyor YetkinDomain.Com olarak sizlerin internetten en fazla kazanç elde etme nizi sağlamak amacıyla bu web sayfasını açmış bulunmaktayız. İnternetten yatırımsız YetkinDomain.Com ortaklık sistemi ile en fazla geliri elde edebileceksiniz.Sizlerde kısa zamanda evde otururken internetten para kazanabileceksiniz.


  Ortaklık Programımız

  Ortaklık programımız sponsor sitelere bizim ref linkimizi kullanarak üye olmanız durumunda en az %30 dönüşüm oranıyla sizlerin bize kazandırdığınızın tekrar size dönmesidir.Ortaklık sistemimiz 3 e bölünür Kesin Kazanç,Süper Kazanç ve Yüksek Kazanç bunlardan istediğiniz herhangi birini seçebilirsiniz.


  İnternetten Nasıl Para Kazanılır?

  İnternetten sponsor sitelerin kendi reklam bütçelerini büyütmek için yaptıkları tekliflere kayıt olarak,yorum yaparak,okuyarak,sitelerini gezerek vb yolları kullanarak para kazanılır.İnternetten para kazanmak için bazı sistemler kurulmuştur.Bizde bu sistemlere üye olacağız.


  Neden Bize Para Veriyorlar

  İnternetten nasıl para kazanılacağı açıklarken sponsor sitelerin tekliflerine üye olarak kazanacağımızı açıklamıştık.Bu sponsor sitelere kendi reklam bütçelerini büyütmek için hite ihtiyaç duyarlar biz onlara hit sağladığımızda onlarda bizimle bütçelerini paylaşıyorlar.Bu döngü çerçevesinde herkes kazanıyor.


  Ne Kadar Kazanabilirim

  Bu sistemlerde genellikle titan sistemi olduğu için ilk başta tüm sistemleri kullandığınızda 50-60$ lık bir kazanç elde edersiniz.Kazandığınız paralarla yatırım yaptığınızda veya alt üye bulduğunuzda ise kazancınızı siz belirlersiniz.


  İnternetten Kazandığım Paraları Nasıl Alacağım

  Para kazanma sistemlerinde ödemeler için sanal bankalar kullanılır.En ünlü sanal bankalar paypal ve alertpaydır.Paypal Türkçe olmasıyla yüzlerce alışveriş sitesiyle anlaşmalı olmasıyla bizim tercihimizdir.Paypalınızdaki parayı ister banka hesabınıza çekebilir istersenizde internet üzerinden alışverişte oyunlarda premium hesap sitenize domain almada vb. alanlarda kullanabilirsiniz.


  Bizden Ödemeyi Nasıl Alabilirsiniz?

  Ortaklık programımıza katıldıktan sonra minumum ödeme koşuluna ulaşmanız dahilinde bizlerden ödemenizi paypal ödemesi olarak, banka havalesi olarak,parça kontör (sadece Avea) veya tam kontör (Turkcell,Avea,Vodafone) olarak alabilirsiniz.


  _________________

   Similar topics

   -

   Forum Saati Çarş. Ara. 12, 2018 7:09 am