YetkinDomain.Com

Sitemizi En İyi Şekilde Görüntülemek İçin Mozilla Firefox u İndirmenizi Tavsiye Ediyoruz.Diğer Tarayıcılarda Görsellik Açısından Sorun Yaşayabilirsiniz.

Join the forum, it's quick and easy

YetkinDomain.Com

Sitemizi En İyi Şekilde Görüntülemek İçin Mozilla Firefox u İndirmenizi Tavsiye Ediyoruz.Diğer Tarayıcılarda Görsellik Açısından Sorun Yaşayabilirsiniz.

YetkinDomain.Com

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Platin Üyelik

Reklam Verin

Para Kazanmaya İlk Adım Tavsiyelerimiz

Shinobi
    Shinobi

Para Kazanmaya İlk Adım Tavsiyelerimiz Platin10

Erkek Terazi Ejderha
    Doğum tarihi : 05/10/88
    İş : Öğrenci
    Başarı Puanı : 94395

Kullanıcı Durumu
    Yetkin Para Yetkin Para: Sınırsız
    Özel Üyelik Özel Üyelik: Platinum
    Cashout Cashout: Sınırsız Cashout

Para Kazanmaya İlk Adım Tavsiyelerimiz Empty Para Kazanmaya İlk Adım Tavsiyelerimiz

Mesaj tarafından Shinobi Paz Haz. 07, 2009 2:34 pm

İnternetten para kazanmaya başlamadan önce sizlere bizimde uyguladığımız tavsiyelerimiz şunlar;

1)Öncelikle hotmail posta servisi yerine gmail gibi daha kaliteli ve hızlı bir posta servisi kullanmak.
    2)Paypal-Alertpay gibi sanal bankalardaki şifreniz bulunması zor " #(.' " gibi ifadeleri de içeren zor bir şifre olmalı.
    3)Her sitede farklı şifre kullanmak.
    4)Referans mantığına dayanan sitelerde kesinlikle sahte alt üyelikler açmamak.
    5)Kayıt olduğunuz siteleri Excel gibi bir tablolama programında kayıt altına almak.
    6)Otoclick vb programlardan uzak kalmak.

Yukarıdaki tavsiyeler sizlerin emeklerinizin boşa gitmesini engellemek için bizimde uyguladığımız tavsiyelerdir.Herkese bol kazançlar.

Forum Saati Salı Mayıs 14, 2024 12:45 pm